Webináre Dňa rodiny

K oslavám Dňa rodiny sme pre Vás i širokú verejnosť pripravili nasledujúce tematické webináre, ktoré budete môcť sledovať na našom youtube kanáli DEŇ RODINY. Prihlásiť sa môžete tu.

Predstavujeme Vám spíkrov webinárov:

Stanislava Gajdošová Horváthová je dlhoročná skautka a dizajnérka vzdelávacích programov. Pýta sa, lebo sama hľadá. Autorka knihy Menej konať, viac byť o ceste von z krajiny výkonu. Je redaktorkou denníka Postoj.

Denisa Zlevská sa ako psychologička a lektorka dlhodobo venuje témam medziľudských vzťahov v partnerstvách, manželstvách i rodinách. Založila a riadi poradenské Centrum pre tréning a rozvoj, a s manželom sú autormi projektu VZŤAHOVO. Zostavila tiež rodinný kRok, čo je neobyčajný “ večný” kalendár, prostredníctvom ktorého si vybudujete rituály šťastnej rodiny. RODINNÝ KALENDÁR KROK

Tomaš Rusňák je kouč v oblasti zdravia a výživy, ktorý integruje vedecké postupy fyziológie a kresťanskú teológiu. Samého seba charakterizuje ako homo viator – človeka putujúceho životom k večnosti. Jeho fb: TRMcoach

Radovan Ivanko je súčasťou projektu Biblia a financie. Má 15 ročnú skúsenosť v oblasti finančného sprostredkovania a poradenstva, od roku 2016 podniká vo vlastnej spoločnosti.

Posaďte sa, oddýchnite si a nechajte si poradiť, ako von z ponorky v rôznych oblastiach života:).