PRIDAJTE SA

Ďakujeme, že v rámci vašej komunity, samosprávy, organizácie, spoločenstva, v rámci vašej profesie, alebo poslania chcete obsahovo prispieť ku kampani Deň rodiny pod hlavičkou Fóra kresťanských inštitúcií.

Prečítajte si informácie O dni rodiny na našom webe  – Čo je deň rodiny Aktuálny ročník  i Vyhlásenie. Z nášho webu si stiahnite potrebné podklady vrátane grafiky. Prístup ku grafike je zaheslovaný a podmienený súhlasom s konkrétnymi podmienkami organizátora Fórum kresťanských inštitúcií. Následne zaregistrujte svoju aktivitu na Deň rodiny, tak budeme o Vás vedieť a spropagujeme Vašu akciu pre celé Slovensko.

Deň rodiny môže byť vo forme veľkého verejného podujatia s kultúrnym programom, či rodinnou hrou, v štýle pikniku, online udalosti, podcastu, šotu, workshopu, prednášky, duchovného programu, ponuky psychologickej podpory, koučingu, zábavnej aktivity, koncertu, tlačovej správy, blogu… Je na Vašej kreativite, akým spôsobom prispejete k tomu,  aby sa rodina dostávala  do centra pozornosti spoločnosti a aký prístup zvolíte na predstavenie témy daného ročníka. Ide o to, aby Slovenskom pri príležitosti Medzinárodného dňa rodiny zaznela dobrá zvesť o rodine.

Fórum kresťanských inštitúcií poskytuje organizátorom a aktérom

– logo Deň rodiny  a  dizajn manuál na jeho použitie

– vizuál Deň rodiny daného ročníka

– tému konkrétneho ročníka

– hymnu Deň rodiny (napr. podklad do videí, na pódium)

– propagáciu DR na celoslovenskej úrovni

– propagáciu ich aktivity

Ďakujeme, že ste pro – family 🙂