Pre organizátorov

Ďakujeme, že v rámci vašej komunity, samosprávy, organizácie, spoločenstva, v rámci vašej profesie, alebo poslania chcete prispieť ku kampani Deň rodiny koordinovanom Fórom kresťanských inštitúcií.

Prečítajte si informácie O dni rodiny na našom webe  – Čo je deň rodiny Aktuálny ročník. 

Tento rok máme novinku – grafické podklady organizátorom pripravíme v spolupráci s našim grafikom. Organizátori tak budú mať o starosť menej.

Na našom webe si požiadate o prístup ku formuláru,do ktorého si zadáte všetky potrebné informácie na prípravu grafiky. Prístup ku formuláru je podmienený súhlasom s konkrétnymi podmienkami organizátora Fórum kresťanských inštitúcií.  Následne vám náš grafik pripraví požadované grafické materiály. My budeme o vašom podujatí vedieť a následne vám vašu akciu spropagujeme pre celé Slovensko.

Deň rodiny môže byť vo forme veľkého verejného podujatia s kultúrnym programom, či rodinnou hrou, v štýle pikniku, online udalosti, podcastu, šotu, workshopu, prednášky, duchovného programu, ponuky psychologickej podpory, koučingu, zábavnej aktivity, koncertu, tlačovej správy, blogu… Je na Vašej kreativite, akým spôsobom prispejete k tomu,  aby sa rodina dostávala  do centra pozornosti spoločnosti a aký prístup zvolíte na predstavenie témy daného ročníka. Ide o to, aby Slovenskom pri príležitosti Medzinárodného dňa rodiny zaznela dobrá zvesť o rodine

Fórum kresťanských inštitúcií poskytuje organizátorom a aktérom

  • logo Deň rodiny a dizajn manuál na jeho použitie
  • vizuál Deň rodiny daného ročníka tému konkrétneho ročníka
  • propagáciu DR na celoslovenskej úrovni
  • propagáciu ich aktivity

Ďakujeme, že ste pro – family.