Podujatia

Deň rodiny v Malackách je veľkým podujatím pre niekoľko stoviek návštevníkov v areáli Spojenej cirkevnej školy. Začína sv.omšou a pokračuje spoločným obedom. Na podujatí je veľa sprievodných aktivít a každý si nájde to svoje – divadlo, koncerty, vystúpenia, súťaže pre rodiny, tombola, hry, tvorivé dielne, atrakcie pre deti, predajné stánky, duchovná služba, fotostena a iné.

Farnosť Holíč a združenie detí a mládeže NODAM pozývajú na Deň rodiny v nedeľu 15. mája. Podujatie začne svätou omšou o 10.30 a bude pokračovať bohatým programom.

Srdečne pozývame na Deň rodiny v obci Cífer. Môžete sa tešiť na bohatý program a veľa zábavy.

Deň rodiny plný zábavy, pohody, rodinného času. Samozrejme – nebudú chýbať zvieratká, nafukovacie atrakcie, rôzne stanoviská a parádny pohodový program. Sv. omša, divadielko, detský interprét, tanečné vystúpenia detí, folklór a pár noviniek vytvorí tú pravú nedeľnú atmosféru.

Tradičné podujatie osláv Dňa rodiny 2022 pod Pamätníkom SNP. Podujatie plné hier a sprievodného programu pre celé rodiny.
Pripravujeme vystúpenie bubeníckej show súboru “Campana Batucada”!

Deň rodiny sa v Trnava oslavuje už niekoľko rokov a nebude tomu inak ani v roku 2022. Tradičné podujatie pre deti, mladých aj dospelých sa uskutoční v Mariánskej sále vstup od Františkánskej ulice. Príďte si užiť pokojné nedeľné popoludnie.

K oslavám Dňa rodiny sme pre Vás i širokú verejnosť pripravili nasledujúce tematické webináre, ktoré budete môcť sledovať na našom youtube kanáli DEŇ RODINY. Prihlásiť sa môžete tu.

Po dvoch rokoch nosenia rúšok, respirátorov a izolácie, prišiel čas zhlboka sa nadýchnuť. Preto, stretnime sa túto nedeľu, 15. mája v priestoroch Denného centra a spoločne sa nadýchnime pri oslave Dňa rodiny.

Kapucíni Pezinok a Centrum pre rodinu Pezinok v spolupráci s farnosťou Pezinok pozývajú na Deň rodiny.

Obec Matejovce nad Hornádom v spolupráci s rodičmi a priateľmi detí obce vás srdečne pozývajú na spoločne strávený víkend pri príležitosti Dňa rodiny.

Podujatie – Deň rodiny (11.ročník) začína svätou omšou v kostole v Hruštíne. Nasleduje spoločný rodinný obed a od 13:00 – 19:00 na ihrisku bude pre rodiny prichystaný pestrý program. Tešte sa na radosť, pohyb, smiech, remeslá, hudbu, divadlo, tvorenie, zvieratká.