Podujatia

Po dvoch rokoch vás pozývame na tradičný deň rodiny v Košiciach. V nedeľu spoločne oslávime nielen manželstvo a deň rodiny, ale spojíme sa aj so Svetovým stretnutím rodín v Ríme. Vynikajúci termín a niekoľko vynikajúcich dôvodov osláviť život je predpokladom na príjemné radostné nedeľné popoludnie. Tradične začneme svätou omšou v Dóme svätej Alžbety o 15:00 hod. Od 16.00 do 19.00 bude pri Dolnej bráne bohatý program, trh prorodinných organizácií, či aktivity pre deti. Píšte si do kalendára a príďte!

26. júna 2022 pozývame celé rodiny na podujatie v Piešťanoch na ktorom budeme oslavovať Deň rodiny. Pre nás je Deň RODINY takmer ako štátnym sviatkom, preto sa na tento deň poctivo pripravujeme a spolu s nami aj ďalšie spolupracujúce organizácie. Môžete sa tešiť na pestrý program, skvelé vystúpenia a sprievodné aktivity.

Srdečne pozývame aj do Lendaku. Deň rodiny oslávime v nedeľu v areáli spojenej školy. Príde aj Janais 🙂

Srdečne pozývame do Nitry. Deň rodiny v tomto roku spojíme s X. svetovým stretnutím rodín s pápežom Františkom v Ríme a preto sa podujatie bude konať 26.6. Miestom stretnutia bude areál na Kalvárii. Bude to posledný víkend pred prázdninami, príďte načerpať, potešiť sa a nabrať sily, aby ste mohli kráčať ďalej!

Deň rodiny bol aj v Zábiedove 5.6.2 022

Kultúrno-športové odpoludnie sprevádzané hudbou, spevom, súťažami pre deti aj dospelých a dobrou náladou.

Deň rodiny v Malackách je veľkým podujatím pre niekoľko stoviek návštevníkov v areáli Spojenej cirkevnej školy. Začína sv.omšou a pokračuje spoločným obedom. Na podujatí je veľa sprievodných aktivít a každý si nájde to svoje – divadlo, koncerty, vystúpenia, súťaže pre rodiny, tombola, hry, tvorivé dielne, atrakcie pre deti, predajné stánky, duchovná služba, fotostena a iné.

Deň rodiny bude aj v Grécko-katolíckej rómskej misii. Už v nedeľu 5. júna pozývajú na spoločnú liturgiu a zábavno-formačný program v pastoračnom centre Soľ.

Farnosť Holíč a združenie detí a mládeže NODAM pozývajú na Deň rodiny v nedeľu 15. mája. Podujatie začne svätou omšou o 10.30 a bude pokračovať bohatým programom.

Srdečne pozývame na Deň rodiny v obci Cífer. Môžete sa tešiť na bohatý program a veľa zábavy.

Deň rodiny plný zábavy, pohody, rodinného času. Samozrejme – nebudú chýbať zvieratká, nafukovacie atrakcie, rôzne stanoviská a parádny pohodový program. Sv. omša, divadielko, detský interprét, tanečné vystúpenia detí, folklór a pár noviniek vytvorí tú pravú nedeľnú atmosféru.

Tradičné podujatie osláv Dňa rodiny 2022 pod Pamätníkom SNP. Podujatie plné hier a sprievodného programu pre celé rodiny.
Pripravujeme vystúpenie bubeníckej show súboru “Campana Batucada”!

Deň rodiny sa v Trnava oslavuje už niekoľko rokov a nebude tomu inak ani v roku 2022. Tradičné podujatie pre deti, mladých aj dospelých sa uskutoční v Mariánskej sále vstup od Františkánskej ulice. Príďte si užiť pokojné nedeľné popoludnie.

K oslavám Dňa rodiny sme pre Vás i širokú verejnosť pripravili nasledujúce tematické webináre, ktoré budete môcť sledovať na našom youtube kanáli DEŇ RODINY. Prihlásiť sa môžete tu.

Po dvoch rokoch nosenia rúšok, respirátorov a izolácie, prišiel čas zhlboka sa nadýchnuť. Preto, stretnime sa túto nedeľu, 15. mája v priestoroch Denného centra a spoločne sa nadýchnime pri oslave Dňa rodiny.

Kapucíni Pezinok a Centrum pre rodinu Pezinok v spolupráci s farnosťou Pezinok pozývajú na Deň rodiny.

Obec Matejovce nad Hornádom v spolupráci s rodičmi a priateľmi detí obce vás srdečne pozývajú na spoločne strávený víkend pri príležitosti Dňa rodiny.

Podujatie – Deň rodiny (11.ročník) začína svätou omšou v kostole v Hruštíne. Nasleduje spoločný rodinný obed a od 13:00 – 19:00 na ihrisku bude pre rodiny prichystaný pestrý program. Tešte sa na radosť, pohyb, smiech, remeslá, hudbu, divadlo, tvorenie, zvieratká.