Chceme sa zapojiť

Ďakujeme, že v rámci vašej komunity, samosprávy, organizácie, spoločenstva, v rámci vašej profesie, alebo poslania chcete prispieť ku kampani Deň rodiny koordinovanom Fórom kresťanských inštitúcií.

Prečítajte si informácie O dni rodiny na našom webe  – Čo je deň rodiny   Aktuálny ročník. 

Ak ste ešte Deň rodiny u vás ešte nemali, minulý rok sme pripravili webinár o tom, ako zorganizovať Deň rodiny Pozrieť si ho môžete tu.

Od minulého roka grafické podklady organizátorom pripravíme v spolupráci s našim grafikom. Organizátori tak budú mať o starosť menej 🙂

Na našom webe si požiadate o prístup ku formuláru, do ktorého si zadáte všetky potrebné informácie na prípravu grafiky. Prístup ku formuláru je podmienený súhlasom s konkrétnymi podmienkami organizátora Fórum kresťanských inštitúcií.  Následne vám náš grafik pripraví požadované grafické materiály. My budeme o vašom podujatí vedieť a následne vám vašu akciu spropagujeme pre celé Slovensko.

Aby sme tento deň mohli spoločne osláviť v čo najväčšom počte miest, obcí, a aby bola rodina propagovaná s čo väčším počtom “dotknutých” ľudí, ponúkame vám rôzne možnosti, ako sa pridať:

  • Zorganizujte akúkoľvek aktivitu pri príležitosti Dňa rodiny pod hlavičkou FKI, od veľkej verejnej oslavy, rodinnej hry, workshop až po jednoduchý blog, či poskytnutie rozhovoru.
  • Vyjadrite prináležitosť k oslavám Dňa rodiny, podporte kampaň formou: vášho propagačného newslettra, tlačovej správy, zdieľania obsahu z našich sociálnych sietí a webu: facebook DENRODINY, denrodiny.sk, Instagram Deň rodiny, používajte grafiku DR.
  • Oslovte vám blízke organizácie, samosprávy, spoločenstvá, rodiny, aby sa pridali.
  • Ak pomáhate rodinám, a chcete to zverejniť, napíšte nám na info@denrodiny.sk a zaradíme vás na náš web do sekcie POMOC RODINÁM ako organizáciu, ktorá poskytuje pomoc, poradenstvo či vzdelávanie pre manželov, otcov, mamy, členov rodín. Ak poznáte takúto organizáciu, dajte nám o nej vedieť 🙂

Deň rodiny môže byť vo forme veľkého verejného podujatia s kultúrnym programom, či rodinnou hrou, v štýle pikniku, online udalosti, podcastu, šotu, workshopu, prednášky, duchovného programu, ponuky psychologickej podpory, koučingu, zábavnej aktivity, koncertu, tlačovej správy, blogu… Je na vašej kreativite, akým spôsobom prispejete k tomu,  aby sa rodina dostávala  do centra pozornosti spoločnosti a aký prístup zvolíte na predstavenie témy daného ročníka.

Ide o to, aby Slovenskom pri príležitosti Medzinárodného dňa rodiny zaznela dobrá zvesť o rodine.

Fórum kresťanských inštitúcií poskytuje organizátorom a aktérom

  • logo Deň rodiny a dizajn manuál na jeho použitie
  • vizuál Deň rodiny daného ročníka tému konkrétneho ročníka
  • propagáciu DR na celoslovenskej úrovni
  • propagáciu ich aktivity

Ďakujeme, že ste pro – family 🙂