B

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pozývame vás na webináre ku Dňu rodiny 2022

K oslavám Dňa rodiny sme pre Vás i širokú verejnosť pripravili nasledujúce tematické webináre, ktoré budete môcť sledovať na našom youtube kanáli. Prihlásiť sa môžete tu.

Kde všade bude Deň rodiny?

Deň rodiny bude po celom Slovensku v rôznych mestách a obciach. Ak ste sa na plagáte nenašli, napíšte nám, pridáme vás 🙂

Predstavujeme Vám spíkrov webinárov:

Stanislava Gajdošová Horváthová je dlhoročná skautka a dizajnérka vzdelávacích programov. Pýta sa, lebo sama hľadá. Autorka knihy Menej konať, viac byť o ceste von z krajiny výkonu. Je redaktorkou denníka Postoj. Záznam z webinára su môžete pozrieť tu.

Denisa Zlevská sa ako psychologička a lektorka dlhodobo venuje témam medziľudských vzťahov v partnerstvách, manželstvách i rodinách. Založila a riadi poradenské Centrum pre tréning a rozvoj, a s manželom sú autormi projektu VZŤAHOVO. Zostavila tiež rodinný kRok, čo je neobyčajný “ večný” kalendár, prostredníctvom ktorého si vybudujete rituály šťastnej rodiny. Záznam z webinára nájdete tu.

Radovan Ivanko je súčasťou projektu Biblia a financie. Má 15 ročnú skúsenosť v oblasti finančného sprostredkovania a poradenstva, od roku 2016 podniká vo vlastnej spoločnosti. Záznam z webinára si môžete pozrieť tu.

Tomaš Rusňák je kouč v oblasti zdravia a výživy, ktorý integruje vedecké postupy fyziológie a kresťanskú teológiu. Samého seba charakterizuje ako homo viator – človeka putujúceho životom k večnosti. Jeho fb: TRMcoach. Záznam z webinára nájdete tu.

Posaďte sa, oddýchnite si a nechajte si poradiť, ako von z ponorky v rôznych oblastiach života:).

Čo je Deň rodiny?
Valné zhromaždenie OSN 20. septembra 1993 vyhlásilo 15. máj za Medzinárodný deň rodiny. Pri príležitosti tohto dňa OSN povzbudzuje vlády a  krajiny, aby venovali pozornosť téme rodiny a realizovali pro-rodinné projekty. Rodina je pre Slovákov...
AKTUÁLNY ROČNÍK
Deň rodiny 2022 – NAD(Ý)CHNIME SA! Deň rodiny 2022 Už po štrnásty raz sa bude na celom Slovensku sláviť Medzinárodný deň rodiny vyhlásený Valným zhromaždením OSN na 15. máj. Deň rodiny organizovaný pod hlavičkou Fórum...
Chceme sa zapojiť
Ďakujeme, že v rámci vašej komunity, samosprávy, organizácie, spoločenstva, v rámci vašej profesie, alebo poslania chcete prispieť ku kampani Deň rodiny koordinovanom Fórom kresťanských inštitúcií. Prečítajte si informácie O dni rodiny na našom webe  – Čo je deň...
Letný refresh
Letné obdobie nás pozýva načerpať, aby sme mali silu kráčať ďalej, a preto sme si pre vás pripravili prázdninový “refresh”, v rámci ktorého Vás chceme...
Read More "Letný refresh"
Kde všade bude Deň rodiny?
Deň rodiny bude po celom Slovensku v rôznych mestách a obciach. Ak ste sa na plagáte nenašli, napíšte nám, pridáme vás :)
Read More "Kde všade bude Deň rodiny?"

Chcem podporiť kampaň “Nad(ý)chnime sa”

Chceme dať vedieť rodinám, že ich úloha v spoločnosti je nezastupiteľná a majú právo byť podporované. Chceme budovať kultúru, ktorá si váži materstvo i otcovstvo a túžime prostredníctvom podujatí ku Dňu rodiny dať možnosť rodinám v tomto náročnom období načerpať nové sily a nabrať druhý dych.

Chceme čo najväčšiemu okruhu ľudí na Slovensku povedať, že pre to, aby mohli rodiny kráčať ďalej, je veľmi dôležité, aby mali všetci ich členovia čas a možnosť znova sa nadchnúť a “dobiť baterky.”

Ľudí dokážeme osloviť prostredníctvom sociálnych sieti, pomocou inšpiratívnych webinárov i článkov, vďaka na mieru ušitej hymne ročníka i vďaka mediálnym spoluprácam. 

Na to, aby kampaň zasiahla veľké množstvo ľudí, potrebujeme aj Vašu finančnú pomoc. Prosíme, podporte kampaň Dňa rodiny NAD(Ý)CHNIME SA darom 5, 10, 20 alebo viac Euro na účet Fóra kresťanských inštitúcií: SK0902000000001997279158. Do poznámky uveďte Váš email a motto NADÝCHNIME SA.

Partneri

Hlavným celoslovenským koordinátorom Dňa rodiny je Fórum kresťanských inštitúcií (FKI).

 

 

V mestách a obciach sú oslavy Dňa rodiny pripravované miestnymi organizátormi. 

Mediálni partneri:

Partneri:

Umeleckú súťaž podporili:

 

Ďakujeme všetkým partnerom, ktorí podporili Deň rodiny.

Chcete sa stať partnerom Dňa rodiny? Napíšte nám na info@denrodiny.sk.