Oslava dňa rodiny v Bratislave sľubuje výnimočné zážitky pre celú rodinu!

Bratislava 6. 5. 2015

V nedeľu 17. mája 2015 bude v Medickej záhrade všetko pripravené na poriadnu oslavu rodiny! Popoludnie plné zábavy, physician atrakcií, healing oddychu, interaktívnych stánkov a hier začne o 15:00. Program pre všetkých členov rodiny potrvá do 18:30. Návštevníci si budú môcť vyskúšať prácu s hrnčiarskym kruhom, požičať si živú knihu, zúčastniť sa rôznych hier, alebo sa porozprávať s odborníkmi na manželské témy. Nebudú chýbať ani súťaže a atrakcie pre najmenších. Príjemný program a pohodovú atmosféru doplnia živá hudba v podaní skupiny Lámačské Chvály a ostatných hostí. Vypočuť si budete môcť aj skutočné príbehy z rodinného prostredia.

Deň rodiny prebieha vo viacerých mestách na Slovensku. V Bratislave ho organizuje Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina v spolupráci s FKI (Fórum kresťanských inštitúcií), nadáciou Úsmev ako dar, nadáciou Antona Tunegu Záštitu nad podujatím prevzal primátor Bratislavy JUDr. Ivo Nesrovnal LL.M.

Informácie o Dni rodiny je možné získa? na www.denrodiny.sk. Podrobnejší program a predstavenie účinkujúcich nájdete na https://www.facebook.com/events/1581799922104588/

Viac informácií Vám ochotne poskytne aj koordinátor podujatia Ing. Michal Svetko na svetko@martindom.sk alebo na tel. čísle 0908 900 002.