Chintos in USA buy adipex-p of border diet bills best site.
TS_DK10052015

Trnava / 20. mája 2018

Prosím podporte Vyhlásenie ku Dňu rodiny 2018, ktoré bude zaslané najjvyšším štátnym predstaviteľom SR. Dostaňme spoločne rodinu do centra pozornosti celej spoločnosti.
Vyhlásenie ku Dňu rodiny 2018

Tento rok už po deviaty krát uskutoční podujatie pre deti a celé rodiny pod názvom Deň rodiny. Podujatie sa realizuje na základe medzinárodného dňa rodiny, ktorý je 15. mája. Preto privítame všetky rodiny s deťmi na celoslovenskom podujatí Deň rodiny. Organizátorom podujatia je Centrum pomoci pre rodinu v spolupráci s Mestom Trnava a uskutoční sa v nedeľu 20. mája 2018 za každého počasia.

Deň rodiny si pripomenieme na spoločnej sv. omši o 11:00 hod. u jezuitov, ktorá je pravidelne  venovaná rodinám s deťmi. Zábavno – kultúrne podujatie sa začne o 15:00 hod. v Mariánskej sále – vstup z Františkánskej ulice. V kultúrnom programe vystúpi divadlo KaSia s programom pre deti pod názvom zajko Fajko a hadík Vadík, ďalej vystúpi Michal Figura s kúzelnou fyzikou, a nebudú chýbať ani detské vystúpenia známych trnavských súborov Alegria, Candy klub a Styleunits.

Na nádvorí pred Mariánskou sálou bude pripravený sprievodný program pre deti a celé rodiny. Nebudú chýbať nafukovacie atrakcie, vozenie detí na koníkoch spolu s vystúpením koníkov, maľovanie na tvár, fotokútik a iné zaujímavé aktivity. V sprievodnom programe sa budú prezentovať neziskové organizácie, ktoré zameriavajú svoju činnosť na pomoc rodinám. Podujatie finančne podporuje Trnavský samosprávny kraj. Deň rodiny bude trvať až do 19:00 hod.

SÚŤAŽ:  Zdieľajte toto video na facebooku a získajte vstup pre celú rodinu vďaka aqua parku Relax Aqua&Spa v Trnave. Losovanie sa uskutoční priamo na Dni rodiny 20. mája 2018 

trnava

 

Celoslovenský koordinátor

Newsletter

going not right now and buy adipex cheap now.